
CAC Craiova 4-04-2009.Esprit de Larus Best of Breed.(BOB),Best of grup(BOG),Cel mai bun mascul(BD)

Expozitia CACIB Timisoara 10-11-Mai 2008 la proba Best of Grup

Best of Grup (BOG) la expozitia CAC Lugoj. Arbitru dnul Stavarache Cristian

CAC Craiova 2006 Locul 1 Cea mai buna pereche

Buna ziua tuturor , de la Aris !
Nu v-am mai aratat cam de mult mutrisoara mea de bichonelo- baietel- frumusel si m-am gandit ca e cazul sa o vedeti .
Mai ales ca azi am implinit 16 luni .
Va pupacesc pe toti cei implicati ! ! !

dupa cum va spuneam...am revenit cu poza recenta ...sissy la 4 luni si 2 saptamani 😀 pe zi ce trece se face si mai frumoasa , iar asta se datoreaza bogatiei blanitei...cred ca rasa bichon frise este singura rasa la care catelul adult este mult mai frumos , mai spectaculos decat atunci cand este puiut ;;)
pupici!

Puisorii din Martie 2009.Multumim celor care s-au prenotat si au rabdare sa .. crestem...

buna ziua !!multi pupici fam. Lazar si multe multumiri pt bombonica de bichon pe care o avem! este vorba despre Ebony de Larus alias Sissy...iar in avatar este poza de la 2 luni ...intre timp a crescut si s-a facut si mai frumoasa ...revin cu poza recenta de indata ce reusesc sa le transfer in calculator 😉

Buna ma numesc Armani de Larus , momentan locuiesc in Luxembourg si vreau sa ii pup pe toti din familia mea in special pe doamna Mary si domnul Cornel

"Golden Eyes" White Vision's alias Riky

Web design by DowMedia
