
CACIB Satu-Mare 25-26 04 2009. "Sara" Azur Snowboll , femela la clasa juniori care a obtinut in ambele expozitii Exc cu titlul de RPJ , Best Female, BOB (Best of Breed) . Arbitri Dnul Cristian Stefanescu presedinte AcHR(25-04-2009), Dna Yolanda Nagler Magal ( Israel )in 26-04-2009

Buna ziua ! Ma numesc Daphne De Larus( EVA) si doresc sa-i transmit d-nei Lazar multi pupici si in acelasi timp sa-i multumesc pentru tot ce a facut pentru mine.

hristos a inviat!aici sunt cu mami la manstire la sihla si binenteles nu incape vorba sa raman acasa.poate sa faceti mila de mine si imi gasiti o sotie.va rog din sufletelul meu mic....mareeeeeeeee

hristos a inviat!si eu am sarbatorit pastele cu familia la manastiri.astept pe mami si pe tati sa iasa de la manastire,sunt tare cumintel... ca doar asa am fost eucat.va poop bijoux din iasi

Vă urez din suflet un Paşte fericit!
Fie ca această sărbătoare să vă aducă multă nădejde şi pace în viaţă!
Din suflet,
Winny ''Esprit De Larus'' si Cristi

Sfintele Sarbatori sa va inunde sufletul de pace si credinta, sa va umple casa de lumina si sa va aduca mai aproape de cei dragi !

De Sfintele Sarbatori va transmitem cele mai alese ganduri de sanatate, liniste sufleteasca si impliniri ! Multumim tuturor pentru mesajele trimise si va dorim sarbatori fericite ,zile luminoase si un Pasti Fericit !!! cu mult drag fam. Lazar Cornel & Maria

Felicitari pentru asemenea raritati, minunatii, superbe si adorabile fiinte! Va urez doamna si domnule Lazar sa fiti sanatosi si la cat mai multe si mari performante cu Larusienii acestia magnifici! I-am urmarit pe toti si ma declar fana pe vecie a lui Lukas Beauty de Larus! El are ceva deosebit, nu stiu ce. Oricum sunt minunati toti, m-au fascinat pe cuvant!
Dus, spalat pe dinti, pieptanat ...o intrega tevatura menita sa faca din mine ..vedeta.Cum sa nu fiu obosit??
pusicei ptr bichonei ,Lukas-Beauty de Larus

Sunt fotbalist .............. in devenire PIGLY

Web design by DowMedia
